Žmogaus šypsena paverčia pasaulį gražesniu...

Apie mus

Šypsena daro pasaulį gražesne ir šviesesne vieta. Svarbiausia dantų gydymo meno dalis yra gebėjimas išlaikyti arba atkurti tai, kas buvo duota gamtos, todėl pagrindinis tikslas mūsų klinikoje yra išsaugoti natūralius dantis, naudojant kompleksinį gydymą. Esant dantų trūkumui, mes galime suteikti gydymo planą, siekiant atkurti estetinį ir funkcinį dantų lanko vaizdą. Tai gali būti pasiekta tik su profesionalia gydytojų odontologų komanda. Būtent tai klinika ir siūlo - mūsų komandos nariai kartu dirba daugiau nei 15 metų .
Mūsų odontologijos klinika įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, pasiekiama tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Klinikos adresas: Žukausko g . 39 , Vilnius

Gydytojai Odontologai Specialistai

Klinikoje dirbančių gydytojų odontologų, burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų tikslas - pasiūlyti mūsų klinikos pacientams aukščiausią paslaugų kokybę, leidžiančią užtikrinti burnos sveikatą. Pacientus konsultuoja ir gydo aukščiausios kvalifikacijos gydytojai odontologai specialistai, turintys ilgametę patirtį. Mūsų komandoje dirba profesorė ir net du gydytojai, turintys mokslų daktaro laipsnį.

Kainoraštis

Teikiamų paslaugų kaina nustatoma individualiai kiekvienam pacientui priklausomai nuo jo burnos ir dantų būklės , remiantis patvirtintu kainynu . Klinika sudariusi protezavimo paslaugų sutartį su Vilniaus Teritorine Ligonių Kasa ir pagrindinėmis sveikatos draudimo bendrovėmis. Esant poreikiui išrašome sąskaitą faktūrą.
Sąskaitų atgaline data neišrašinėjame, prašykite sąskaitos paslaugos atlikimo dieną.