Kokios dantų balinimo priemonės yra pačios veiksmingiausios?

Dantų balinimas
Nors dantų balinimo priemonių rasime ne taip ir mažai, tačiau ne visos jos yra tikrai veiksmingos. Vienas seniausių (ir vis dar naudojamų) balinimo būdų – maistinė soda. Nors ji iš tiesų pasižymi balinančiomis savybėmis, tačiau šalutinis poveikis yra didesnis nei pageidaujamas rezultatas. Kodėl? Balinant dantis soda dantų emalis tampa plonesnis, dantys tampa jautresni, gali kraujuoti dantenos.
Turbūt ne kartą teko susigundyti reklamuojamomis dantų pastomis, kurios užtikrina „akinamą šypseną“. Tikėti reklamose pateikiama informacija gana naivu, tačiau maždaug po dviejų savaičių iš tiesų bus galima pastebėti dantų spalvos pokyčių. Galbūt stulbinančio rezultato pasiekti nepavyks, tačiau tikrai galite tikėtis šiek tiek pašviesinti dantis. Vis dėlto, didžiausia problema yra tai, kad šių dantų pastų negalima naudoti labai ilgą laiką, nes tai gali lemti dantų jautrumą.
Be dantų pastų taip pat galime rasti ir dantų balinimo juostelių bei gelių. Dažniausiai dantų balinimo kursas trunka dvi savaites, vienus produktus tenka naudoti vos po kelias minutes per dieną, kitus – po kelias valandas ar ilgiau. Jei dantų balinimo priemonės yra naudojamos po kelias minutes per dieną, balinamosios medžiagos nespėja tinkamai paveikti dantų, tad įspūdingo rezultato tikrai nepasieksite. Be to, ne visada toks balinimo būdas yra saugus, todėl dar prieš įsigydami tokias priemones (kai kurios jų tikrai nepigios), pirmiausia pasikonsultuokite su odontologu.
Odontologijos klinikoje jums gali būti pasiūlyta dantis balinti kapomis arba lazeriu. Pirmasis dantų balinimo būdas yra kiek švelnesnis, jis atliekamas per 5-7 dienas (nakties metu ant dantų uždedamos specialios kapos, padengtos balinimo geliu). Lazerinis dantų balinimas atliekamas vieno vizito  metu, todėl norintys greičiau pasiekti trokštamą rezultatą neretai renkasi būtent tokį metodą. Ir vienu, ir kitu atveju bus galima tikėtis tikrai ženklių pokyčių, ir nesvarbu, kurį šių būdų pasirinksite, prieš tai rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną (tai užtikrins dar geresnį rezultatą). Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad visos balinimo procedūros savaime neduoda ilgalaikių rezultatų, jos dažnu atveju turi būti periodiškai kartojamos bei taip pat derinamos su įprastomis burnos higienos priemonėmis.
Dantų balinimas
Seo paslaugos DS